Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~demsey

Dla mnie genialny wiersz, bardzo mądry, ciekawy.
"My jeszcze jesteśmy uzasadnieni."


Piękny wiersz. Naprawdę piękny.

I można tak tęsknić, i szukać latami..


"boję się Ciebie dotknąć// jakbyś tak samo czuł jak ja"
"czasami łapię muchę// w szklankę i chcę// by lubiła kawę" - piękne po prostu piękne fragmenty.

Całość mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Ten wiersz jest zupełnie inny, niż ten, który przed chwilą oceniłem. Ten wiersz oddycha, czuje. Jest bardzo ciekawy.


Widać, że pisałaś to spontanicznie. Taka mała improwizacja ; )
wymagająca - zajmująca - jak ja nie lubię takich rymów : D
Czytam kolejny raz, i kolejny, i jakoś nie trafia do mnie taki sposób pisania. Taki zwykły, codzienny, bez pomysłu.

Z drugiej jednak strony z tego wiersza badzo wyraziście czuje się emocje, pod których wpływem - zapewne - był pisany. Widać, że czujesz, a nie tylko jesteś. Że piszesz sobą - a to przecież ważne.


Piękny wiersz. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Oryginalny, mądry, intrygujący, świetnie napisany. Czego chcieć więcej?


Wychodzi na to, że coś kosztem czegoś. Szczęście zabiera potrzebę pisania? Odbiera sens? Już nie ma o czym mówić? (mówić w sensie poezji oczywiście)
Szczęście, które wprowadza w zakłopotanie - ale to paradoksalne.

Na początku myślałem, że napisałaś coś, bo ta miłość odeszła, ale później okazuje się, że wcale nie (chociaż są z nią jakieś kłopoty) - to zaskakuje.

Co do formy: nie podoba mi się większość rymów w tym wierszu, nie zachwyca też sam sposób pisania.

Sumując wszystko wychodzi ocena "dobre" ; )


łaa jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetnie napisane i pod względem treści, i sposobu wyrażania myśli. Gratuluję i chyba trochę zazdroszczę ; )


Też podzieliłbym na dwie strofy. Podoba mi się.


Temat z pozoru oklepany, ale ten wiersz ma coś w sobie. Coś, co zaciekawia, coś, co sprawia, że chociaż chwilę chce się nad nim zastanowić, chociaż chwilę przystanąć, odpocząć...


bardzo podoba mi się wyrażenie "gdy żyć mi zimno", a reszta nie jest zła, ale też nie zachwyca, jest taka dosyć przeciętna.


łoo.. robi wrażenie ; )


emocjonalne


.


zamysł ok i jak najabrdziej zgadzam się z przesłaniem, ale wykonanie takie sobie. Już lepiej jakby nie było rymów, jak mają być takie.


że właśnie to dopiero dodaje kolorów? ale przecież i to szare...
zdjęcie, pomysł świetne


to światło... przecież nie znam się na tym, ale coś zachwyca..


takie jakieś smutne; ładne


Wachu, ile razy widzę to zdjęcie, jestem pod tak dużym wrażeniem...naprawdę!;D


Podoba mi się. Chociaż z treścią się nie zgadzam, ale to już indywidualna sprawa każdego z nas


"cokolwiek", "wokoło", "bezimiennych" - razem "spokó" - brakuje "j"
"wycyckany"... no po co to? Mnóstwo błędów interpunkcyjnych, stylistycznych, nawet składniowych. To jest bardzo niedopracowane, chaotyczne. Brakuje jakiejkolwiek kompozycji, sposobu rozłożenia tekstu, myśli przewodniej, według której prowadziłoby się całość. To takie trochę mówienie o wszystkim i o niczym. Właściwie podoba mi się tylko ostatnie zdanie, a właściwie zdania (te pytające), bo zmuszają do zastanowienia się nad poruszanym problemem. Bo znowu, problem jest ważny, tylko nie tak przedstawiony.
Już myślałem, że to będzie tekst po angielsku : D

Ostatnie zdanie jest genialne i to sprawia, że czytelnikowi może się wydawać, że taka jest całość. A niestety, niekoniecznie. Znowu, rozumiem przesłanie, ale jak dla mnie to znowu nie ta forma, nie ten język.

Ostatnie zdanie świetne. Reszta niestety przeciętna.


ale się rozpisałem :D

Jeszcze chciałem dodać, że przecinki u Ciebie to już żyją własnym życiem ; D


"Jak śnieg zasypując nas w zaspach radości, odsuwasz zasłony" - to oznacza, że odsuwasz zasłony i jednocześnie zasypujesz nas w zaspach radości. A chyba nie o to chodziło (w zdaniach z imiesłowem czasownikowym podmiot w pierwszym członie zdania musi być taki sam, jak podmiot w drugiej jego części, inaczej zdanie nie ma sensu).

"Dla tego" - no to się pisze razem!!! A nie, bo to chyba jednak celowe <hm>

Euforii - dwa "i"

Jak zobaczyłem "wywud" to aż sam zwątpiłem : D ale to całe szczęście celowy błąd ; )

"Mimo tego całego ognia drzemiącego wewnątrz,
Będąc dzieckiem, zawsze uciekąjąć do czegoś dążąc," - to niejasne, to niedokończone, ale może to celowe, więc się nie czepiam ; )

Dawno niczego nie czytałem na digarcie, ostatnio robię to bardzo rzadko (i rzadko coś sam wstawiam), bo nie mam po prostu czasu, ale Twój tekst przeczytałem, bo zainteresował mnie tytuł. To na pewno na plus, bo tytuł intryguje, mimo że nie jest jakoś specjalnie wyszukany ; p
Ale treść... hmm... Niby to wszystko ma sens. Bo ja przecież nieraz czułem się podobnie, może nawet identycznie, jak opisałeś. I pewnie każdy z nas tak się czasami czuje. Wtedy chcemy cały świat przytulić, chcemy, żeby wszyscy się z nami cieszyli (i jak dobija, jak się okazuje, że nasze szczęście tak naprawdę cieszy tylko nas - choć tak nie zawsze jest - na szczęście... ).
Tylko ani to nie zachwyca formą, ani to nie jest poetyckie. To jest zupełnie zwyczajne, napisane w sposób codzienny, a w dodatku, momentami, dość niezgrabny stylistycznie. Jedynie ten pomysł z błędem ortograficznym na końcu wydaje mi się być jakimś przejawem, powiedzmy, artyzmu (choć to bardzo szerokie pojęcie).
Także treść jest przeciętna (chociaż jak najbardziej prawdziwa), trochę za dużo błędów jak na tak krótki tekst. Mimo tego, że naprawdę Cię lubię (z tego, co pamiętam przynajmniej, bo jak mówiłem, ostatnio byłem tak naprawdę aktywny na digarcie z pół roku temu ;p ), no nie mogę tego wyżej ocenić.


Nie wiem, czy to dobrze odbieram, ale dla mnie to taki dość dramatyczny odzew. Niby nic, a wiele znaczy i to jest dobre.
Szczerze, przeszkadza mi to porównanie ulic do dziwek w habitach. Nie dlatego, że to obrazoburcze. Dlatego, że ten wulgaryzm nie pasuje mi do całości, niczego nie wnosi, tylko - w tym przypadku - szpeci.

Ogólnie pomysł i wykonanie mi się podobają.1 2 3 4 5 6 ... 16 Następna strona
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt